Našli ste konkrétnu ponuku inde za nižšiu cenu? Urobíme všetko preto, aby sme Vám dali rovnakú alebo lepšiu!Súťaže s MAXOURealitná únia
Ponuky s 3D prehliadkami Ponuky s videom Hľadáte? Zadajte si dopyt Novostavby Google+

Najnovších TOP 10 - predaj

Info pre klientov

Možnosti financovania kúpy nehnuteľnosti
» viac

Kedy sa platí daň z predaja nehnuteľnosti?
» viac

Daň z nehnuteľnosti
» viac

Daň z prenájmu
» viac

Ako zdaniť prenájom domu, izby, garáže
» viac

Prečo sa nemusíte s nami báť? Ako u nás prebieha obchod?
» viac

Prečo predávať svoju nehnuteľnosť cez RK?
» viac

Pozor na nízke provízie - nenechajte sa okrádať!
» viac

Povinnosti pri nadobudnutí nehnuteľnosti
» viac

Chcete si privyrobiť? Predáva Váš sused, kamarát, známy byt?
» viac

Výhody, ktoré s nami získate

 • » predaj Vašej nehnuteľnosti ZDARMA!
 • » nájdenie ponuky podľa Vašej predstavy
 • » prenájom Vašej nehnuteľnosti
 • » istota, že nebudete podvedený
 • » vybavenie hypotéky na mieru
 • » databáza záujemcov o kúpu a prenájom nehnuteľností
 • » prezentácia vašej nehnuteľnosti ÚPLNE ZADARMO
 • » zabezpečenie prevodu nehnuteľnosti s právnou zárukou
 • » vybavenie všetkých potrebných dokumentov k predaju a ku kúpe nehnuteľnosti
 • » sprostredkujeme Vám vybavenie geometrického plánu a odhad nehnuteľnosti
 • » vydávanie potvrdenia o trhovej cene nehnuteľnosti

Doporučte nás!

Páči sa vám náš web? Podporte nás kliknutím na +1 aby o nás vedelo čo najviac ľudí :-)

Domy a vily » Predaj

REZERVOVANÉ!!! Rodinný dom s pozemkom, Sotiná, Senica

Senica

Senica

Popis nehnuteľnosti:

Bývanie o akom ste snívali!  Vymeňte svoj byt za rodinný dom a bývajte v energeticky úspornom rodinnom dome postavenom najmodernejšími technológiami, ktoré chránia nielen životné prostredie, ale aj zdravie užívateľov domu. Domy sú REZERVOVANÉ!!! 


IBA U NÁS nájdete ponuku rodinných 2-domov, typ bungalov, v Senici v obývanej časti IBV Mlyny, ktoré poskytujú bezkonkurenčný priestor na bývanie v rodinnom dome v Senici, časť  Sotina. Úžitková plocha domu je 80,92 m2 poskytuje svojou vynikajúcou ergonómiou rozloženia priestoru bývania v trojizbovom rodinnom dome s príslušenstvom. Plocha pozemku je od 393 m2. V prvej etape bude  výstavba jedného 2-domu, teda vzniknú 2 bytové jednotky. Výstavba domov je ukončená.


Veľkosťou obytnej a úžitkovej plochy patrí medzi stredné domy s 3 obytnými miestnosťami. Pôdorysný tvar domu je obdĺžnikový. Objekt tvorí jednu hmotu, ktorá je prestrešená sedlovou strechou. Strešná krytina je škridloplech, pozinkovaný, farba hnedá. Okná sú plastové s 3-sklom, farebnosť: vonkajšia antracit a vnútorná biela. Dom bude postavený z tradičných a overených materiálov, ktoré majú vylepšené tepelné a izolačné vlastnosti tak, aby spĺňal energetický certifikát A1 a mal nízke mesačné náklady na prevádzku.


Objekt 2-domu je situovaný na stred pozemku. Navrhovaný rodinný dom je jednopodlažný, nepodpivničený, bez podkrovia. Dispozične rozdelený na dennú a nočnú časť so zázemím. Hlavný vstup do domu je situovaný z prístupovej cesty. Na vstupný priestor je priamo napojená spojovacia chodba, ktorá vedie do hlavného obytného priestoru. Ten sa skladá z priestoru na obývaciu izbu a kuchyňu s jedálňou. Na hlavný obytný priestor je napojená spálňa. Z chodby je prístupná jedna detská izba, technická miestnosť a kúpeľňa. V kúpeľni je navrhnuté umývadlo, vaňa (alebo sprchový kút), vsadené WC s Geberitom.  Bytové jednotky majú na južnej strane pozemku prístupnú terasu z obývačky a spálne s rozmerom: šírka 2 m a dĺžka 5 m. Terasa bude rozdelená deliacou stenou.    


Dom bude napojený na všetky IS: voda, elektrika na dve tarify, kanalizácia, optický kábel. Kúrenie v dome je elektrickým podlahovým kúrením s možnosťou digitálnej regulácie každej miestnosti zvlášť. Ohrev vody cez bojler s objemom 80 litrov. V dome bude rekuperácia. Predpokladaná mesačné náklady na prevádzku domu sú veľmi nízke od 70 € na 4 osoby. Cena za holdom je 99.999 €. V cene je zahrnutý pozemok a jedna bytová jednotka 2-domu v stave holodom, 2 parkovacie miesta ( spevnené plochy), prístupový chodník, terasa, deliaca stena a všetka dokumentácia k prevodu domu do osobného vlastníctva a ku kolaudácii. 


Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0918 563 185 alebo na e-maile: elenapavelkova@maxareality.sk. ID ponuky: 23451.


Odkaz na 3D prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=R7CewMB866n


Fotografie, text a vizualizácie sú autorským dielom  a majetkom spoločnosti MAXA REALITY s.r.o.


U nás navyše dostanete bezplatné hypotekárne poradenstvo, vizualizácie celého interiéru domu, kompletný právny servis, katastrálny servis,  protokolárne odovzdanie domu vrátane prepisu energií. V cene sú zahrnuté všetky náklady súvisiace s predajom, alebo kúpou domu a nebudú účtované žiadne dodatočné poplatky.


MAXA reality, s.r.o., Námestie Oslobodenia  2560/18A, Dom Služieb, 2. Poschodie 905 01 Senica


 

Technické informácie:

23451

osobné

350 m2

81 m2

novostavba

zmiešaná

Energetický certifikát

A

RADI VÁM PORADÍME

Elena Pavelková

0918 563 185

elenapavelkova@maxareality.sk

UPOROZNENIE

MAXA Reality s.r.o ani jej makléri nikdy nepreberajú od klientov peniaze za predaj nehnuteľnosti na žiadny účet ani v hotovosti, okrem rezervačnej zálohy.

UPOZORNIŤ ZNÁMEHO

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.

HYPOTEKÁRNA KALKULAČKA

rokov

%

VYPOČÍTAŤ

23451