Našli ste konkrétnu ponuku inde za nižšiu cenu? Urobíme všetko preto, aby sme Vám dali rovnakú alebo lepšiu!Súťaže s MAXOURealitná únia
Ponuky s 3D prehliadkami Ponuky s videom Hľadáte? Zadajte si dopyt Novostavby Google+

Najnovších TOP 10 - predaj

Info pre klientov

Možnosti financovania kúpy nehnuteľnosti
» viac

Kedy sa platí daň z predaja nehnuteľnosti?
» viac

Daň z nehnuteľnosti
» viac

Daň z prenájmu
» viac

Ako zdaniť prenájom domu, izby, garáže
» viac

Prečo sa nemusíte s nami báť? Ako u nás prebieha obchod?
» viac

Prečo predávať svoju nehnuteľnosť cez RK?
» viac

Pozor na nízke provízie - nenechajte sa okrádať!
» viac

Povinnosti pri nadobudnutí nehnuteľnosti
» viac

Chcete si privyrobiť? Predáva Váš sused, kamarát, známy byt?
» viac

Výhody, ktoré s nami získate

 • » predaj Vašej nehnuteľnosti ZDARMA!
 • » nájdenie ponuky podľa Vašej predstavy
 • » prenájom Vašej nehnuteľnosti
 • » istota, že nebudete podvedený
 • » vybavenie hypotéky na mieru
 • » databáza záujemcov o kúpu a prenájom nehnuteľností
 • » prezentácia vašej nehnuteľnosti ÚPLNE ZADARMO
 • » zabezpečenie prevodu nehnuteľnosti s právnou zárukou
 • » vybavenie všetkých potrebných dokumentov k predaju a ku kúpe nehnuteľnosti
 • » sprostredkujeme Vám vybavenie geometrického plánu a odhad nehnuteľnosti
 • » vydávanie potvrdenia o trhovej cene nehnuteľnosti

Doporučte nás!

Páči sa vám náš web? Podporte nás kliknutím na +1 aby o nás vedelo čo najviac ľudí :-)

Domy a vily » Predaj

Rodinný dom s garážou, Sotiná, Senica

Senica

Senica

Popis nehnuteľnosti:

Predstavujeme Vám na predaj určený rodinný dom s veľkou garážou v stave holodom, typ bungalov, v Senici v obývanej časti IBV Mlyny, ktoré poskytujú bezkonkurenčný priestor na bývanie v rodinnom dome v Senici, časť  Sotina. Úžitková plocha domu je 115,44 m2, obytná plocha je 85,59 m2 a zastavaná plocha je 141 m2. Dom poskytuje svojou vynikajúcou ergonómiou rozloženia priestoru bývania v štvorizbovom rodinnom dome s príslušenstvom. Možnosť dokončenia domu do finálneho stavu vrátane plotov, cena bude daná v rozpočte. Plocha pozemku je 600 m2.  


Veľkosťou obytnej a úžitkovej plochy patrí medzi stredné domy so 4 obytnými miestnosťami a garážou. Pôdorysný tvar domu je obdĺžnikovitý. Objekt tvorí jednu hmotu, ktorá je prestrešená sedlovou strechou. Okná sú plastové s 3-sklom, farebnosť bledosivá vonkajšia, biela vnútorná. Strešná krytina ROBEN, pálená škridla s glazúrou, farba antracit. Farebnosť fasády je možné oproti vizualizácii ešte zmeniť podľa požiadavky klienta.  Dom bude postavený z tradičných a overených materiálov, tak aby spĺňal energetický certifikát a mal nízke mesačné náklady na prevádzku.


Hlavný vstup do rodinného domu je situovaný z prístupovej komunikácie z čelnej strany objektu. Rodinný dom je prístupný aj cez samostatné vstupy zo zadnej strany cez terasu. Dom má kompaktnú dispozíciu a úsporné komunikačné priestory čo pridáva komfortnému obytnému priestoru a tvorí dobrý pomer obytnej a úžitkovej plochy. Cez zádverie s odkladacím priestorom je prístup do chodby. Z tohto priestoru sú prístupné všetky miestnosti rodinného domu. Obytný priestor pozostáva z obývacej izby, jedálne a kuchyne. Na obývaciu izbu a jedáleň nadväzuje terasa, s rozmerom 3 x 6,5 m. Z chodby je ďalej prístup do troch izieb, samostatného WC a kúpeľne s WC, ako i výlez do povalového priestoru. Za kuchyňou sa nachádza komora s oknom v ktorej bude umiestený bojler na teplú vodu. Rodinný dom je navrhnutý bez suterénu. K domu bude prislúchať aj samostatne stojaca garáž pre jedno osobné auto. Garáž bude mať vnútornú plochu 25 m2 a zastavanú 30 m2. Vstup do garáže bude cez elektrickú na diaľku ovládanú bránu, ale aj cez dvere, ktoré vedú na dvor a budú sa otvárať smerom do dvora, aby neuberali priestor v garáži. Garážová brána bude mať reliéf betónu sieťotlačou na plechovú bránu. Dom bude napojený na všetky IS: voda, elektrika, plyn, kanalizácia, optický kábel. Kúrenie v dome je teplovodné podlahové s kondenzačným plynovým kotlom a prídavným zásobníkom na teplú vodu. V dome bude komín s prípravou na krb a zabudovaná aj klimatizácia s tepelným čerpadlom. Cena za holodom s garážou bez plotov je od 155.000 €. V cene je zahrnutý pozemok, holodom, 2 parkovacie miesta, terasa, prístupový chodník, nájazd do garáže a prevod domu do osobného vlastníctva. V cene nie sú zahrnuté: finálne podlahy a obklady, interiérové dvere,  kuchynská linka, prechodová brána medzi dom a garážou a oplotenie.


Predpokladaná mesačné náklady na prevádzku domu sú nízke od 80 € na 4 osoby. Presná kalkulácia bude dodaná firmou, ktorá bude kúrenie montovať a poskytovať naň záruku. 


 Tešíme sa na Vašu návštevu. Konzultácia so staviteľom možná  individuálne po dohode s maklérom.


Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0918 563 185 alebo na e-maile: elenapavelkova@maxareality.sk. ID: 23510.


U nás navyše dostanete bezplatné poradenstvo, kompletný právny servis, katastrálny servis, znalecké posudky, protokolárne odovzdanie domu vrátane prepisu energií.


MAXA reality, s.r.o., Námestie Oslobodenia 2560/18A, Dom Služieb, 2. poschodie 905 01 Senica


 

Technické informácie:

23510

osobné

4

1

600 m2

115 m2

141 m2

novostavba

kvádrová

Energetický certifikát

A

RADI VÁM PORADÍME

Elena Pavelková

0918 563 185

elenapavelkova@maxareality.sk

UPOROZNENIE

MAXA Reality s.r.o ani jej makléri nikdy nepreberajú od klientov peniaze za predaj nehnuteľnosti na žiadny účet ani v hotovosti, okrem rezervačnej zálohy.

UPOZORNIŤ ZNÁMEHO

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.

HYPOTEKÁRNA KALKULAČKA

rokov

%

VYPOČÍTAŤ

23510