Našli ste konkrétnu ponuku inde za nižšiu cenu? Urobíme všetko preto, aby sme Vám dali rovnakú alebo lepšiu!Súťaže s MAXOURealitná únia
Ponuky s 3D prehliadkami Ponuky s videom Hľadáte? Zadajte si dopyt Novostavby Google+

Najnovších TOP 10 - predaj

Info pre klientov

Možnosti financovania kúpy nehnuteľnosti
» viac

Kedy sa platí daň z predaja nehnuteľnosti?
» viac

Daň z nehnuteľnosti
» viac

Daň z prenájmu
» viac

Ako zdaniť prenájom domu, izby, garáže
» viac

Prečo sa nemusíte s nami báť? Ako u nás prebieha obchod?
» viac

Prečo predávať svoju nehnuteľnosť cez RK?
» viac

Pozor na nízke provízie - nenechajte sa okrádať!
» viac

Povinnosti pri nadobudnutí nehnuteľnosti
» viac

Chcete si privyrobiť? Predáva Váš sused, kamarát, známy byt?
» viac

Výhody, ktoré s nami získate

 • » predaj Vašej nehnuteľnosti ZDARMA!
 • » nájdenie ponuky podľa Vašej predstavy
 • » prenájom Vašej nehnuteľnosti
 • » istota, že nebudete podvedený
 • » vybavenie hypotéky na mieru
 • » databáza záujemcov o kúpu a prenájom nehnuteľností
 • » prezentácia vašej nehnuteľnosti ÚPLNE ZADARMO
 • » zabezpečenie prevodu nehnuteľnosti s právnou zárukou
 • » vybavenie všetkých potrebných dokumentov k predaju a ku kúpe nehnuteľnosti
 • » sprostredkujeme Vám vybavenie geometrického plánu a odhad nehnuteľnosti
 • » vydávanie potvrdenia o trhovej cene nehnuteľnosti

Doporučte nás!

Páči sa vám náš web? Podporte nás kliknutím na +1 aby o nás vedelo čo najviac ľudí :-)

Domy a vily » Predaj

Rodinný dom, Sotiná, Senica

Senica

Senica

Popis nehnuteľnosti:

Predstavujeme Vám na predaj určené rodinné 2-domov, typ bungalov, v Senici v obývanej časti IBV Mlyny, ktoré poskytujú bezkonkurenčný priestor na bývanie v rodinnom dome v Senici, časť  Sotina. Úžitková plocha domu je 98 m2 poskytuje svojou vynikajúcou ergonómiou rozloženia priestoru bývania v štvorizbovom rodinnom dome. Plocha pozemku je 403 m2 a 412 m2. V druhej etape bude  výstavba jedného 2-domu, teda vzniknú 2 rodinné domy. 


Veľkosťou obytnej a úžitkovej plochy patrí medzi stredné domy so 4 obytnými miestnosťami. Pôdorysný tvar domu je obdĺžnikový. Objekt tvorí jednu hmotu, ktorá je prestrešená valbovou strechou. Strešná krytina je betónová vo farbe antracit. Okná sú plastové s 3-sklom, farebnosť: vonkajšia antracit a vnútorná biela. Dom bude postavený z tradičných a overených materiálov, tak aby spĺňal energetický certifikát a mal nízke mesačné náklady na prevádzku. Domy sa predávajú v stave hrubá stavba, v prípde požiadavky klienta vieme dom dokončiť do fázy holodom.


Každý objekt 2-domu je situovaný na stred pozemku. Navrhovaný rodinný dom je jednopodlažný, nepodpivničený, s úložným priestorom na povale. Hlavný vstup do domu je situovaný od ulice. Na vstupný priestor je priamo napojená spojovacia chodba, ktorá vedie do hlavného obytného priestoru. Ten sa skladá z priestoru na obývaciu izbu a kuchyňu s jedálňou. Na hlavný obytný priestor je napojená spálňa so šatníkom. Z chodby sú prístupné dve detské izby a hygienické zázemie RD. Dom má 1 samostatné WC. V záhradnej časti je riešená príprava pre terasu, rozmer cca 3 x 4m.


Dom bude napojený na všetky IS: voda, elektrika, kanalizácia, optický kábel. Kúrenie v dome je elektrickým podlahovým kúrením s možnosťou digitálnej regulácie každej miestnosti zvlášť. Ohrev vody cez bojler na elektrickú energiu s objemom 125 litrov. Dom bude mať 2 tarify na elektrickú energiu. Rodinný dom je realizovaný v kategórii ultranízkoenrgetický. Cena za hrubú stavbu je 92 000 €. Cena za holdom je 122.000 €. V prípade, že sa na dom namontuje solárny sytém na ohrev TUV, dom získa energetický certifikát A0 a možnosť štátnej dotácie vo výške 8.000 €. Príplatok za solárny systém je 3.000 €.


V cene hrubej stavby 92.000 €  je zahrnutý pozemok a jeden rodinný dom 2-domou vo fáze hrubá stavba je: nosné murivo, základové konštrukcie vrátane rozvodov ZTI, plastové okná, vchodové dvere, predpríprava na krb, valbová strecha so strešnou krytinou, komín a všetka dokumentácia ku prevodu rozostavaného domu do OV.


Cena za holdom je 122.000 €. V cene je zahrnutý pozemok a jeden rodinný dom 2-domou vo fáze holodom, 3 spevnené parkovacie miesta, spevnený prístupový chodník, príprava na terasu, deliaca stena  a všetka dokumentácia ku prevodu domu do OV a kolaudácii.


 Tešíme sa na Vašu návštevu. Konzultácia so staviteľom možná  individuálne po dohode s maklérom.


Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0918 563 185 alebo na e-maile: elenapavelkova@maxareality.sk. ID ponuky: 23642.


Fotografie, text a vizualizácie sú autorským dielom  a majetkom spoločnosti MAXA REALITY s.r.o.


U nás navyše dostanete bezplatné hypotekárne poradenstvo, vizualizácie celého interiéru domu, kompletný právny servis, katastrálny servis,  protokolárne odovzdanie domu vrátane prepisu energií. V cene sú zahrnuté všetky náklady súvisiace s predajom, alebo kúpou domu a nebudú účtované žiadne dodatočné poplatky.


MAXA reality, s.r.o., Námestie Oslobodenia  2560/18A, Dom Služieb, 2. Poschodie 905 01 Senica


 

Technické informácie:

23642

osobné

403 m2

98 m2

novostavba

kvádrová

Energetický certifikát

A

RADI VÁM PORADÍME

Elena Pavelková

0918 563 185

elenapavelkova@maxareality.sk

UPOROZNENIE

MAXA Reality s.r.o ani jej makléri nikdy nepreberajú od klientov peniaze za predaj nehnuteľnosti na žiadny účet ani v hotovosti, okrem rezervačnej zálohy.

UPOZORNIŤ ZNÁMEHO

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.

HYPOTEKÁRNA KALKULAČKA

rokov

%

VYPOČÍTAŤ

23642