Našli ste konkrétnu ponuku inde za nižšiu cenu? Urobíme všetko preto, aby sme Vám dali rovnakú alebo lepšiu!Súťaže s MAXOURealitná únia
Ponuky s 3D prehliadkami Ponuky s videom Hľadáte? Zadajte si dopyt Novostavby Google+

Najnovších TOP 10 - predaj

Info pre klientov

Možnosti financovania kúpy nehnuteľnosti
» viac

Kedy sa platí daň z predaja nehnuteľnosti?
» viac

Daň z nehnuteľnosti
» viac

Daň z prenájmu
» viac

Ako zdaniť prenájom domu, izby, garáže
» viac

Prečo sa nemusíte s nami báť? Ako u nás prebieha obchod?
» viac

Prečo predávať svoju nehnuteľnosť cez RK?
» viac

Pozor na nízke provízie - nenechajte sa okrádať!
» viac

Povinnosti pri nadobudnutí nehnuteľnosti
» viac

Chcete si privyrobiť? Predáva Váš sused, kamarát, známy byt?
» viac

Výhody, ktoré s nami získate

 • » predaj Vašej nehnuteľnosti ZDARMA!
 • » nájdenie ponuky podľa Vašej predstavy
 • » prenájom Vašej nehnuteľnosti
 • » istota, že nebudete podvedený
 • » vybavenie hypotéky na mieru
 • » databáza záujemcov o kúpu a prenájom nehnuteľností
 • » prezentácia vašej nehnuteľnosti ÚPLNE ZADARMO
 • » zabezpečenie prevodu nehnuteľnosti s právnou zárukou
 • » vybavenie všetkých potrebných dokumentov k predaju a ku kúpe nehnuteľnosti
 • » sprostredkujeme Vám vybavenie geometrického plánu a odhad nehnuteľnosti
 • » vydávanie potvrdenia o trhovej cene nehnuteľnosti

Doporučte nás!

Páči sa vám náš web? Podporte nás kliknutím na +1 aby o nás vedelo čo najviac ľudí :-)

Domy a vily » Predaj

Novostavba v Radošovciach, okres Skalica

Radošovce

Skalica

Popis nehnuteľnosti:

Rodinný dom, Radošovce - centrum


Okres: Skalica


Popis nehnuteľnosti:


 IBA U NÁS nájdete ponuku  rodinného domu,  typ bungalov, v centre obce Radošovce, ktorá poskytuje bezkonkurenčný priestor na bývanie v rodinnom dome v Radošovciach. Zastavaná plocha domu je 103 m2 poskytuje svojou vynikajúcou ergonómiou rozloženia priestoru bývania v štvorizbovom rodinnom dome s príslušenstvom. Plocha pozemku je 500 m2. Realizovať sa bude výstavba  dvoch rodinných domov.


Veľkosťou obytnej a úžitkovej plochy patrí medzi stredné domy so 4 obytnými miestnosťami. Pôdorysný tvar domu je štvorcový. Objekt tvorí jednu hmotu, ktorá je prestrešená valbovou strechou. Strešná krytina Bramac. Okná sú plastové s 3-sklom, farebnosť:vonkajšia antracit, vnútorná biela. Dom bude murovaný, postavený z tradičných a overených materiálov, tak aby spĺňal energetický certifikát a mal nízke mesačné náklady na prevádzku. Vnútorná dispozícia bytovej jednotky a farebnosť bude prispôsobená Vašim požiadavkám.


Hlavný vstup do rodinného domu je situovaný z prístupovej komunikácie z čelnej strany objektu. Rodinný dom je prístupný aj cez samostatné vstupy zo zadnej strany cez terasu. Dom má kompaktnú dispozíciu a úsporné komunikačné priestory čo pridáva komfortnému obytnému priestoru a tvorí dobrý pomer obytnej a úžitkovej plochy. Cez zádverie s odkladacím priestorom je prístup do izby, WC a do malej chodby. Chodba tvorí komunikačný priestor rodinného domu. Z tohto priestoru sú prístupné všetky miestnosti rodinného domu, okrem jednej izby, ktorá prístupná zo zádveria, cez krátku chodbu. Obytný priestor pozostáva z obývacej izby s prípravou na krb, ktorej súčasťou je aj jedáleň, oddelenej kuchyne so skladom potravín, čiastočne opticky a prevádzkovo oddelenej od obytného priestoru. Na obývaciu izbu a spálňu nadväzuje terasa. Pri stavebnej úprave je možné kuchyňu  samostatne uzavrieť. Z chodby je ďalej prístup do troch izieb a kúpeľne. Do technickej miestnosti, ako i výlezu do povalového priestoru  a samostatného WC je prístup zo zádveria. Dom má dostatok skladovacích a úložných plôch. Rodinný dom je navrhnutý bez suterénu. Na pozemku je možné postaviť garáž.  


Dom bude napojený na IS: plyn, elektrika. Odpad bude riešený žumpou, prípadne čističkou vody podľa želania klienta. Voda bude riešená vlastnou vŕtanou studňou s certifikátom, ktorá je v cene. Kúrenie v dome je riešené podlahovým kúrením s digitálnou reguláciou. Predpokladané mesačné náklady na prevádzku domu sú nízke od 80 Eur  na 4 osoby. Cena za holdom je 129 999 €. V cene je zahrnutý pozemok (v cene 30 000,-), holodom (v cene 99 999,-), 2 parkovacie miesta, prístupový chodník, terasa, oplotenie, úprava pozemku a všetka dokumentácia k prevodu domu do OV a kolaudácii.


Obhliadka a konzultácia možná po dohode s maklérom.


Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 313979 alebo na e-maile: romantokos@maxareality.sk. ID ponuky:23790


 U nás navyše dostanete kompletný právny servis, katastrálny servis, znalecké posudky, protokolárne odovzdanie domu vrátane prepisu energií.


 MAXA reality, s.r.o., Námestie Oslobodenia 2560/18A, Dom Služieb, 2. poschodie 905 01 Senica


 

Technické informácie:

23790

osobné

500 m2

84 m2

103 m2

novostavba

Energetický certifikát

A

RADI VÁM PORADÍME

Roman Tokoš

0905 313 979

romantokos@maxareality.sk

UPOROZNENIE

MAXA Reality s.r.o ani jej makléri nikdy nepreberajú od klientov peniaze za predaj nehnuteľnosti na žiadny účet ani v hotovosti, okrem rezervačnej zálohy.

UPOZORNIŤ ZNÁMEHO

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.

HYPOTEKÁRNA KALKULAČKA

rokov

%

VYPOČÍTAŤ

23790