Staňte sa
členom Maxareality

Pridať sa k nám

Budete pánom svojho času a zarobíte viac, ako v ktoromkoľvek zamestnaní s pevnou pracovnou dobou. Možnosť práce aj popri zamestnaní, na materskej či inom.

19 dôvodov prečo sa stať členom MaxaReality

 1. Nie sme a nepracujeme ako franšíza.
 2. Pohoda a spokojnosť makléra je naša priorita!
 3. Nezaväzujeme našim maklérov k rôznym nezmyselným pokutám a sankciám po skončení práce v našej spoločnosti.
 1. Nemusíte nám platiť  žiadne poplatky za našu licenciu, aby ste mohli pracovať pod hlavičkou MAXA reality s.r.o. Ušetrené peniaze môžete využiť na zriadenie si svojej kancelárie vo vašom meste.
 2. Sme  silná slovenská realitná značka s celoslovenským pôsobením. V každom okresnom meste plánujeme len jedno naše zastúpenie.
 3. Vieme, že naši makléri nezačnú predávať, iba pre našu značku a reklamnú kampaň našej spoločnosti, ako sa Vám to snažia nahovoriť franšízové spoločnosti, ktorých je zrazu na Slovensku ako húb po daždi........ale hlavne iba za podmienok, ak maklérom dokážeme zabezpečiť dostatočnú reklamu predávaných nehnuteľnosti našim potencionálnym klientom na realitných weboch.
 4. Nie sme realitná kancelária, ktorá nasľubuje svojim spolupracovníkom nemožné na počkanie a zázraky do troch dní.  Nesľubujeme to, čo nie sme schopní splniť. Neprezentujeme formy pyramídového odmeňovania maklérov a nesnažíme sa kopírovať systém práce iných zahraničných spoločností.
 5. Najlepší makléri dostanú príležitosť manažovať si svoje pobočky s možnosťou podielu zo zisku firmy. Každý vedúci pobočky je zároveň aj aktívnym maklérov.
 6. Ak si chcete privyrobiť aj popri zamestnaní a máte dostatok voľného času, tak nevieme načo ešte čakáte! Pokiaľ máte chuť pracovať a venovať sa tejto práci naplno, máte možnosť si zarobiť v priemere viac ako 2.000 Eur mesačne.
 7. Nesľubujeme fixné platy a prácu na trvalý pracovný pomer, pretože dobre vieme, že je to utópia a len reklamný ťah nemenovaných spoločností!
 8. Máme svoj školiaci program, ktorý je  špeciálne vytvorený pre našu firmu a ktorý dostanete zadarmo ak začnete pracovať pre našu spoločnosť. Tento program je praxou overený a založený na dlhoročných skúsenostiach maklérov našej spoločnosti. Nijaký iný školiteľ ktorý nepracoval v našej spoločnosti, vám neposkytne taký dostatok informácií a užitočných rád overených praxou ako my.
 9. Žiadny maklér našej spoločnosti neplatí poplatky za kancelárie, právne služby, inzerciu, reklamné predmety, firemné akcie, právne služby, semináre.
 10. Naša spoločnosť objemom predávaných nehnuteľnosti patrí  medzi najväčšie na Slovensku.
 11. Inzerujeme približne na 150 realitných weboch (ani my nevieme koľko ich presne je). Málo? No viac ich už asi ani nie je.
 12. Klientom neposkytujeme iba sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností.  Poskytujeme im komplexné služby, napr. právne a daňové poradenstvo, hypotekárne financovanie, propagáciu nehnuteľností, sťahovací servis, zľavy a výhody u našich obchodných partnerov.
 13. Budete mať prostriedky na vlastnú kvalitnú propagáciu, marketing a najmä nápady  overené skúsenosťami. Uvedomte si, koľko miliónov Eur dávajú ročne veľké firmy na reklamu. Vy ju budete mať vlastne zadarmo!
 14. Makléri našej spoločnosti  nemajú pevne stanovenú pracovnú dobu. Ich čas je flexibilný, ako si ho sami zariadia podľa svojej potreby a potreby ich klientov.  Nemusia denne vysedávať v kancelárií. Vieme, že dobrý maklér pracuje hlavne v teréne.
 15. Možnosť spoznávania nových kolegov na nepovinných firemných stretnutiach, odmeňujeme najlepších maklérov v rámci firemných súťaží a akcií. Je nám jasné, že  veľkosť firmy nie je v jej názve ale v ľuďoch ktorí ju tvoria.
 16. Čo dodať na záver? Prečo by ste mali platiť niekomu za licenciu, školenia, firemný program, podieľať sa na reklame jeho firmy a jeho realitnej kancelárie a to bez rozdielu či ste zarobili alebo nie. A nakoniec aj tak si všetky náklady na prevádzku realitnej kancelárie v konečnom dôsledku vznášate vy sami! Nestojí to na zamyslenie?

Požadujeme:

 • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou, komunikatívnosť, základy práce s PC, fotoaparát, práca na živnostenský list, dostatok voľného času a hlavne chuť pracovať.

Ponúkame:

 • firemný školiaci program, pravidelné mesačné vyplácanie mesačných odmien z celkovej sumy provízie každého Vami sprostredkovaného predaja a prenájmu nehnuteľnosti, kariérny rast s možnosťou vybudovanie vlastnej pobočky s tímom vlastných maklérov. U nás nie sú žiadne platové obmedzenia, ani pevná pracovná doba. Po absolvovaní praxe v našej RK možnosť získania certifikátu realitného makléra.
 • zamestnanie vo firme s množstvom firemných akcií, v dobrom kolektíve, v pohodovej atmosfére.

Vyplňte formulár