Našli ste konkrétnu ponuku inde za nižšiu cenu? Urobíme všetko preto, aby sme Vám dali rovnakú alebo lepšiu!Súťaže s MAXOURealitná únia
Ponuky s 3D prehliadkami Ponuky s videom Hľadáte? Zadajte si dopyt Novostavby Google+

Najnovších TOP 10 - predaj

Info pre klientov

Možnosti financovania kúpy nehnuteľnosti
» viac

Kedy sa platí daň z predaja nehnuteľnosti?
» viac

Daň z nehnuteľnosti
» viac

Daň z prenájmu
» viac

Ako zdaniť prenájom domu, izby, garáže
» viac

Prečo sa nemusíte s nami báť? Ako u nás prebieha obchod?
» viac

Prečo predávať svoju nehnuteľnosť cez RK?
» viac

Pozor na nízke provízie - nenechajte sa okrádať!
» viac

Povinnosti pri nadobudnutí nehnuteľnosti
» viac

Chcete si privyrobiť? Predáva Váš sused, kamarát, známy byt?
» viac

Výhody, ktoré s nami získate

 • » predaj Vašej nehnuteľnosti ZDARMA!
 • » nájdenie ponuky podľa Vašej predstavy
 • » prenájom Vašej nehnuteľnosti
 • » istota, že nebudete podvedený
 • » vybavenie hypotéky na mieru
 • » databáza záujemcov o kúpu a prenájom nehnuteľností
 • » prezentácia vašej nehnuteľnosti ÚPLNE ZADARMO
 • » zabezpečenie prevodu nehnuteľnosti s právnou zárukou
 • » vybavenie všetkých potrebných dokumentov k predaju a ku kúpe nehnuteľnosti
 • » sprostredkujeme Vám vybavenie geometrického plánu a odhad nehnuteľnosti
 • » vydávanie potvrdenia o trhovej cene nehnuteľnosti

Doporučte nás!

Páči sa vám náš web? Podporte nás kliknutím na +1 aby o nás vedelo čo najviac ľudí :-)

» Zmeňťe si svoj život. My naozaj predávame!

 

 

Pridajte sa k nám, budete pánom svojho času a zarobíte viac, ako v ktoromkoľvek zamestnaní s pevnou pracovnou dobou. Možnosť práce aj popri zamestnaní, na materskej a pod.

 

20 dôvodov prečo práve MAXA REALITY


 1. MAXA REALITY s.r.o. hľadá do svojich radov maklérov/maklérky, s perspektívou firemného rastu - vedúcich pobočiek, regionálnych riaditeľov pre nové mestá v SR. Pridajte sa k nám a naučíme vás predávať nehnuteľnosti a presvedčíte sa, že sme pohodový super kolektív, bez stresov a neustáleho tlačenia k vyšším obratom spoločnosti.
 2. Nie sme a nepracujeme ako franšíza.
 3. Pohoda a spokojnosť makléra je naša priorita!
 4. Nezaväzujeme našim maklérov k rôznym nezmyselným pokutám a sankciám po skončení práce v našej spoločnosti.
 5. Nemusíte nám platiť žiadne poplatky za našu licenciu, aby ste mohli pracovať pod hlavičkou MAXA reality s.r.o. Ušetrené peniaze môžete využiť na zriadenie si svojej kancelárie vo vašom meste.
 6. Sme silná slovenská realitná značka s celoslovenským pôsobením. V každom okresnom meste plánujeme len jedno naše zastúpenie.
 7. Vieme, že naši makléri nezačnú predávať, iba pre našu značku a reklamnú kampaň našej spoločnosti, ako sa Vám to snažia nahovoriť franšízové spoločnosti, ktorých je zrazu na Slovensku ako húb po daždi........ale hlavne iba za podmienok, ak maklérom dokážeme zabezpečiť dostatočnú reklamu predávaných nehnuteľnosti našim potencionálnym klientom na realitných weboch.
 8. Nie sme realitná kancelária, ktorá nasľubuje svojim spolupracovníkom nemožné na počkanie a zázraky do troch dní. Nesľubujeme to, čo nie sme schopní splniť. Neprezentujeme formy pyramídového odmeňovania maklérov a nesnažíme sa kopírovať systém práce iných zahraničných spoločností.
 9. Najlepší makléri dostanú príležitosť manažovať si svoje pobočky s možnosťou podielu zo zisku firmy. Každý vedúci pobočky je zároveň aj aktívnym maklérov.
 10. Ak si chcete privyrobiť aj popri zamestnaní a máte dostatok voľného času, tak nevieme načo ešte čakáte! Pokiaľ máte chuť pracovať a venovať sa tejto práci naplno, máte možnosť si zarobiť v priemere viac ako 2.000 Eur mesačne.
 11. Nesľubujeme fixné platy a prácu na trvalý pracovný pomer, pretože dobre vieme, že je to utópia a len reklamný ťah nemenovaných spoločností!
 12. Máme svoj školiaci program, ktorý je špeciálne vytvorený pre našu firmu a ktorý dostanete zadarmo ak začnete pracovať pre našu spoločnosť. Tento program je praxou overený a založený na dlhoročných skúsenostiach maklérov našej spoločnosti. Nijaký iný školiteľ ktorý nepracoval v našej spoločnosti, vám neposkytne taký dostatok informácií a užitočných rád overených praxou ako my.
 13. Žiadny maklér našej spoločnosti neplatí poplatky za kancelárie, právne služby, inzerciu, reklamné predmety, firemné akcie, právne služby, semináre.
 14. Naša spoločnosť objemom predávaných nehnuteľnosti patrí medzi najväčšie na Slovensku.
 15. Inzerujeme približne na 150 realitných weboch (ani my nevieme koľko ich presne je). Málo? No viac ich už asi ani nie je.
 16. Klientom neposkytujeme iba sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností. Poskytujeme im komplexné služby, napr. právne a daňové poradenstvo, hypotekárne financovanie, propagáciu nehnuteľností, sťahovací servis, zľavy a výhody u našich obchodných partnerov.
 17. Budete mať prostriedky na vlastnú kvalitnú propagáciu, marketing a najmä nápady overené skúsenosťami. Uvedomte si, koľko miliónov Eur dávajú ročne veľké firmy na reklamu. Vy ju budete mať vlastne zadarmo!
 18. Makléri našej spoločnosti nemajú pevne stanovenú pracovnú dobu. Ich čas je flexibilný, ako si ho sami zariadia podľa svojej potreby a potreby ich klientov. Nemusia denne vysedávať v kancelárií. Vieme, že dobrý maklér pracuje hlavne v teréne.
 19. Možnosť spoznávania nových kolegov na nepovinných firemných stretnutiach, odmeňujeme najlepších maklérov v rámci firemných súťaží a akcií. Je nám jasné, že veľkosť firmy nie je v jej názve ale v ľuďoch ktorí ju tvoria.
 20. Čo dodať na záver? Prečo by ste mali platiť niekomu za licenciu, školenia, firemný program, podieľať sa na reklame jeho firmy a jeho realitnej kancelárie a to bez rozdielu či ste zarobili alebo nie. A nakoniec aj tak si všetky náklady na prevádzku realitnej kancelárie v konečnom dôsledku vznášate vy sami! Nestojí to na zamyslenie?Požadujeme:
- minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou, komunikatívnosť, základy práce s PC, fotoaparát, práca na živnostenský list, dostatok voľného času a hlavne chuť pracovať.

Ponúkame:
- firemný školiaci program, pravidelné mesačné vyplácanie mesačných odmien z celkovej sumy provízie každého Vami sprostredkovaného predaja a prenájmu nehnuteľnosti, kariérny rast s možnosťou vybudovanie vlastnej pobočky s tímom vlastných maklérov. U nás nie sú žiadne platové obmedzenia, ani pevná pracovná doba. Po absolvovaní praxe v našej RK možnosť získania certifikátu realitného makléra.
- zamestnanie vo firme s množstvom firemných akcií, v dobrom kolektíve, v pohodovej atmosfére.


Pôsobisko:
- regióny Bratislava, Košice, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Bánovce nad Bebravou, Nitra, Zvolen, Trnava, Piešťany, Levice, Nové mesto nad Váhom, Nové Zámky, Štúrovo, Považská Bystrica, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Nové Zámky, Myjava, Považská Bystrica, Senica, Zlaté Moravce, Prešov, Poprad, Skalica, Dolný Kubín, Žarnovica, Kremnica a ďalšie okresné mestá.

Svoj životopis a žiadosť pošlite na kariera@maxareality.sk
RecruitRank - máme jeden z najlepších výberových procesov v SR v roku 2010 a 2011!

Na základe spätnej väzby od uchádzačov o zamestanie vznikol rebríček desiatich najlepšie hodnotených personálnych agentúr a firiem, ktoré zverejňujú svoje pracovné ponuky prostredníctvom portálu Profesia.sk. MAXA reality sa umiestnila v TOP 10 zo všetkých firiem na Slovensku a ako jediný zástupca realitných spoločností až v dvoch kategóriach a to v roku 2010 aj 2011! V roku 2012 sme dokonca získali 3. miesto v kategórii malé firmy. Viac info tu.
Na záver :-)

Skutočne poznáte firmu s podobným zameraním, kde v priebehu roka máte možnosť zažiť také množstvo firemných akcií a dobre si zarobiť? Nebojte sa, nehryzieme, prídite sa k nám pozrieť alebo nám pošlite životopis. Budeme vás čo najskôr kontaktovať. Tešíme sa na Vás!